آموزش زبان کره‌ای

در آموزشگاه زبان پویا جهت آموزش زبان کره ای از کتاب های مختلفی استفاده می شود. اساتید با تجربه این موسسه در آموزش زبان کره ای در دوره های مکالمه زبان کره ای شما را در زمانی معقول به هدف خود می رسانند.

 شروع دوره جدید:  جمعه ها یا طی هفته - حضوری و آنلاین

جهت اطلاع از دوره های جدید تماس بگیرید.


سیستم آموزشی زبان کره ای در آموزشگاه زبان پویا طبق استاندارد دانشگاه های معتبر کره جنوبی در چندین ترم تدوین شده است. آموزش این زبان را با مجموعه کتاب های دانشگاه تهران و کتاب های مکمل تجربه کنید.

1- ترم مقدماتی شامل 7 ترم: آموزش الفبا ، رسم الخط ، اعداد ، صرف افعال ،مکالمات و گرامر پایه و آمادگی تاپیک 1 

2- ترم متوسطه شامل 6 ترم: آموزش گرامر و مکالمات و اصطلاحات متوسطه و آمادگی تاپیک 2

3- ترم پیشرفته شامل 10 ترم: آموزش گرامر، مکالمات و اصطلاحات و مهارت شنیداری پیشرفته و آمادگی تاپیک3

همچنین امتحان آمادگی تاپیک برای امتحان تاپیک سفارت کره جنوبی در آموزشگاه زبان پویا برگزار می شود.

دوره های آموزش زبان کره ای دارای مشخصات زیر می باشد:

  • آشنایی بیشتر با فرهنگ کره و درک بهتر عبارات زبانی
  • انواع مختلف دوره ها وابسته به نیاز های زبان آموزان :ترمیک، نیمه خصوصی 
  • برگزاری کلاس زبان کره ای در ساعات گوناگون برای هماهنگی با اکثر زبان آموزان
  • برگزاری دوره های زبان کره ای برای تجارت و آموزش زبان کره ای برای تحصیل

زبان آموزانی که نیاز به اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان کره ای دارند می توانند با شماره های موسسه تماس بگیرند و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوند.


 اطلاعات بیشتر درباره زبان کره ای

زبان کره ای (هانگول) به کره‌ای 한국어/조선말) زبان رسمی دو کشور کره شمالی و کره جنوبی است. کره‌ای همچنین یکی از دو زبان رسمی در منطقه خودمختار کره‌ای یانبیَن در کشور چین است.

در مورد طبقه‌بندی زبان کره‌ای در گروه‌های زبانی، اختلاف نظر وجود دارد. برخی از زبان‌شناسان آن را در خانواده  زبان‌های آلتاییقرار می‌دهند و برخی دیگر آن را زبانی تک‌خانواده به شمار می‌آورند. کره‌ای از لحاظ ساخت‌واژه (صرف)، یک زبان پیوندی و از لحاظ ترکیب جمله (نحو) جزو گونه زبانی«نهاد مفعول فعل» است. زبان کره‌ای همانند زبان‌های   ژاپنی و ویتنامی درخصوص وام‌ واژه‌های چینی از این زبان تاثیر گرفته‌ است.


واژه‌های اصیل کره‌ای در حدود ۳۵٪ واژگان این زبان را تشکیل می‌دهند، در حالی که در حدود ۶۰٪ واژگان زبان کره‌ای را واژه‌های «واژگان چینی-کره ای» (واژگان چینی یا واژگانی که ریشه چینی دارند) به خود اختصاص داده‌اند. ۵٪باقی‌مانده، شامل وام‌ واژه‌های دیگر زبان‌هاست که ۹۰٪ آنها از زبان انگلیسی وارد شده‌اند.

رده‌بندی

بیشتر زبان‌شناسان کره‌ای را در رده زبان‌های منفرد و بی خویشاوند رده بندی می‌کنند ولی تلاش‌هایی هست تا کره‌ای را به یکی از خانواده‌های زبانی در منطقه متصل کند.
ازمانی که مقاله رامشتد در سال ۱۹۲۳منتشر شد برخی زبان‌شناسان
] از این نظریه پشتیبانی کردند که زبان کره‌ای می‌تواند در خانواده زبان‌های آلتایی باشد یا با زبان پرتوآلتایی خویشاوندی دارد. زبان کره‌ای به زبان‌های آلتایی شباهت دارد ولی زبان‌شناسان امروزه بر این باورند که شباهت‌های ریخت‌شناسی نمی‌تواند لزوماً دلیلی بر خویشاوندی یک زبان با زبانی دیگر باشد زیرا این شباهت‌های ریخت‌شناسی به سادگی می‌تواند از ارتباط گویشوران دو زبان با هم و قرض گرفتن به وجود آمده باشد.


 

 آموزش زبان های خارجی در کرج

آموزش زبان کره‌ ای در کرج