آموزش زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان پویا، آموزش زبان اسپانیایی را با استفاده از به روزترین منابع همانند مجموعه کتاب های Prisma به عنوان کتاب اصلی و Uso کتاب مخصوص گرامر و با بهره گیری از اساتید مجرب و توانا در برنامه کار خود دارد.

جهت اطلاع از نحوه برگزاری دوره های خصوصی یا گروهی و همچنین زمان کلاسها با دفتر آموزشگاه تماس بگیرید

درباره زبان اسپانیایی

بعد از زبان چینی ماندرین و زبان انگلیسی، اسپانیول بیش‌ترین تعداد گویش‌ور در جهان را دارد. بیش‌تر از ۴۰۰ میلیون نفر در جهان به این زبان تکلم می‌کنند و زبان مادریشان اسپانیایی است. این زبان همچنین، زبان رسمی ۲۰ کشور جهان است که علاوه بر اسپانیا، کشورهای آرژانتین، بولیوی، کوبا، شیلی، مکزیک و بسیاری دیگر را نیز شامل می‌شود. همچنین، در ایالات متحده، به دلیل وجود اقلیت بزرگی از مردمان لاتین‌تبار، اسپانیایی بعد از انگلیسی بیش‌ترین تعداد گویش‌ور را داراست. 

تقاضا برای یادگیری زبان اسپانیایی در حال افزایش است

اسپانیا همیشه مقصد پرطرفداری برای سفر و ادامه تحصیل بوده است. تحصیل در مدارس و دانشگاه های اسپانیایی نیز محبوبیت فراوانی پیدا کرده است. امروزه زبان اسپانیایی در آسیا بسیار محبوب شده است و نشان از اهمیت زیاد این زبان در بازارهای اقتصادی دارد.در سال های اخیر، استفاده از زبان اسپانیایی در دنیای آنلاین 800 درصد افزایش داشته که این رقم خارق العاده است و به این معنی است که بعد از زبان چینی ماندارین و انگلیسی، سومین زبان محبوب در اینترنت است.در حال حاضر حدود 18 میلیون دانش آموز در حال تحصیل زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجی هستند. پیش بینی شده در چند نسل بعد، ده درصد جمعیت جهان اسپانیایی را بفهمند، در حالیکه این تعداد در حال حاضر 6 درصد است.